12 maja Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

10.05.2018
Centrum Edukacji Przyrodniczej zaprasza na wydarzenia organizowane w dniu 12 maja 2018 r. w ramach obchodów Święta Uniwersytetu.
więcej o 12 maja Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

09.05.2018
Uprzejmie informujemy, że 17 maja od godz. 9.00-14.00 w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie będzie można zwiedzić ekspozycje „Historia Ziemi i życia” w Centrum Edukacji Przyrodniczej.
więcej o Zapraszamy do Centrum Edukacji Przyrodniczej na Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie

Wystawa "Wielicka kopalnia. Piękno w soli zaklęte"

22.11.2017
Wystawa pod takim tytułem została otwarta 22 listopada w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ na Kampusie 600-lecia odnowienia UJ przy ulicy Gronostajowej 5.
więcej o Wystawa "Wielicka kopalnia. Piękno w soli zaklęte"

Dzień Gadów

07.10.2017
„Dzień Gadów” to pierwsze z cyklu popularno-naukowych wydarzeń organizowanych przez Koło Studenckich Projektów Badawczych i Edukacji Przyrodniczej. Ideą akcji była prezentacja szerszej publiczności gadów oraz popularyzacja wiedzy na temat ich życia oraz możliwości hodowli tych pięknych zwierząt w warunkach domowych.
więcej o Dzień Gadów

Noc Naukowców 2017

29.09.2017
29 września odbyła się kolejna edycja Małopolskiej Nocy Naukowców. W Centrum Edukacji Przyrodniczej zwiedzający mogli uczestniczyć w szeregu wykładów i warsztatów o tematyce przyrodniczej.
więcej o Noc Naukowców 2017