Małopolska Noc Naukowców

28.09.2018
Wykłady, warsztaty, pokazy i prezentacje - w takich formach aktywności uczestniczyli wszyscy, którzy zdecydowali się na wzięcie udziału w kolejnej edycji Małopolskiej Nocy Naukowców.
więcej o Małopolska Noc Naukowców

Noc Biologów 2018

12.01.2018
Noc Kolejna Noc Biologów już za nami. Tegoroczna oferta edukacyjna Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ była bardzo zróżnicowana. Uczestnicy Nocy wzięli udział w pokazach, warsztatach i wykładach dotyczących historii życia na Ziemi, zoogeografii, antropologii i mineralogii.
więcej o Noc Biologów 2018

Wystawa "Wielicka kopalnia. Piękno w soli zaklęte"

22.11.2017
Wystawa pod takim tytułem została otwarta 22 listopada w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ na Kampusie 600-lecia odnowienia UJ przy ulicy Gronostajowej 5.
więcej o Wystawa "Wielicka kopalnia. Piękno w soli zaklęte"

Dzień Gadów

07.10.2017
„Dzień Gadów” to pierwsze z cyklu popularno-naukowych wydarzeń organizowanych przez Koło Studenckich Projektów Badawczych i Edukacji Przyrodniczej. Ideą akcji była prezentacja szerszej publiczności gadów oraz popularyzacja wiedzy na temat ich życia oraz możliwości hodowli tych pięknych zwierząt w warunkach domowych.
więcej o Dzień Gadów

Warsztaty „African Lepidoptera Network”

29.09.2017
W dniach od 29 września - 1 października 2017 br odbyło się w Krakowie pierwsze międzynarodowe sympozjum poświęcone badaniom motyli krainy afrotropikalnej. Wzięło w nim udział 32 specjalistów z różnych dziedzin taksonomii, filogenetyki i ekologii motyli.
więcej o Warsztaty „African Lepidoptera Network”