Polskie Badania Tropikalne – seminarium organizacyjne

29.10.2019
W dniach 24-25 października 2019 odbyło się ogólnopolskie spotkanie przedstawicieli polskich ośrodków naukowych prowadzących badania w strefach tropikalnych, organizowane przez Uniwersytet Łódzki.
więcej o Polskie Badania Tropikalne – seminarium organizacyjne

Goście z University of Ghana

26.10.2019
W dniu 25 października w ramach wizyty na Uniwersytecie Jagiellońskim, Centrum Edukacji Przyrodniczej odwiedziła delegacja z University of Ghana w Akrze pod kierownictwem prof. Samuela Kwame Offei, prorektora ds. akademickich i studenckich.
więcej o Goście z University of Ghana

Konferencja Stowarzyszenia Muzeów Uczelnianych w Gdańsku.

26.10.2019
W dniach 23-25 października 2019 roku w Gdańsku odbyła się IV Konferencja Naukowa Dziedzictwo akademickie – formy i kierunki partycypacji muzeów uczelni wyższych.
więcej o Konferencja Stowarzyszenia Muzeów Uczelnianych w Gdańsku.

Nasz gość z Uniwersytetu Tasmanii w Australi

16.10.2019
W dniu 15 października 2019 roku Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ odwiedził profesor Paul Turnbull z Uniwersytetu Tasmanii w Australii.
więcej o Nasz gość z Uniwersytetu Tasmanii w Australi

Noc Naukowców, 2019

30.09.2019
Rozwiązywanie zagadek antropologicznych, oglądanie DNA, zgłębianie tajemnic sprzed milionów lat, poznawanie życia pszczół, roślinne napary, wywary i zioła, oswajanie strachu przed owadami, itp. to tylko nieliczne propozycje pracowników i studentów w Centrum Edukacji Przyrodniczej.
więcej o Noc Naukowców, 2019