Wyprawa w wysokie Andy peruwiańskie

09.07.2019
W dniach 3-24 czerwca br. odbyła się wyprawa do Peru, w której uczestniczyli, między innymi, badacze z Muzeum Historii Naturalnej Uniwersytetu Świętego Augustyna w Arequipa oraz dr hab. Tomasz W. Pyrcz z Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ, w ramach współpracy międzyinstytucjonalnej.
więcej o Wyprawa w wysokie Andy peruwiańskie

Nasz gość: dr Matthias Nuss

30.06.2019
W dniach 25-27 czerwca na zaproszenie Centrum Edukacji Przyrodniczej oraz Instytutu Nauk o Środowisku Wydziału Biologii UJ przebywał w Krakowie dr Matthias Nuss z Muzeum Historii Naturalnej (Seckenberg Museum fur Natrukunde) w Dreźnie.
więcej o Nasz gość: dr Matthias Nuss

Festiwal Nauki i Noc Muzeów

17.05.2019
Ostatni piątek (17 maja 2019 r.) minął pod hasłem dwóch dużych wydarzeń – Festiwalu Nauki, w którym CEP uczestniczy już od wielu lat oraz Nocy Muzeów, w której uczestniczyliśmy po raz pierwszy od czasu przeprowadzki na Kampus.
więcej o Festiwal Nauki i Noc Muzeów

Spotkanie Stowarzyszenia Muzeów Uczelnianych

29.04.2019
W piątek 26 kwietnia w Centrum Edukacji Przyrodniczej odbyło się spotkanie przedstawicieli krakowskich grupy działającej w ramach Stowarzyszenia Muzeów Uczelnianych.
więcej o Spotkanie Stowarzyszenia Muzeów Uczelnianych

Wizyta ambasadora Japonii

29.04.2019
25 kwietnia w Centrum Edukacji Przyrodniczej miała miejsce wizyta Ambasadora Japonii Pana Tsukasa Kawada, któremu towarzyszyła pani Takita Tae z Wydziału Ekonomicznego ambasady.
więcej o Wizyta ambasadora Japonii